پوشاک پاییزه!پوشاک پاییزه دیجیکالا


پوشاک پاییزه!پوشاک پاییزه دیجیکالا
پرسشنامه ی کانرز والدین - پرسشنامه ها و آزمون های روانی استاندارد

پرسشنامه ها و آزمون های روانی استاندارد

آزمون های روانی، گویه های روانی، مقیاس های روانی، روان سنجی، آزمون یار، azmonyar، پرسشنامه استاندارد، آزمونهای استاندارد

پرسشنامه ی کانرز والدین
هدف: تشخیص کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه
نحوه تکمیل: در قسمت زیر تعدادی از مشکلات شایعی که کودکان دارند آمده است لطفا هر عبارت را بر اساس رفتار فرزندان در طول یک ماه گذشته درجه بندی نمایید. برای هر عبارت از خود بپرسید: "طی یک ماه گذشته این مشکل در چه حدی وجود داشته است؟" و سپس دور بهترین پاسخ در هر عبارت را دایره بکشید. چنانچه آن مشکل اصلا وجود نداشته است و یا خیلی کم و نادر بوده، دور عدد صفر را دایره بکشید. اگر آن مشکل کاملا صدق می کند یا اکثر اوقات یا مکررا اتفاق می افتد دور عدد ۳ دایره بکشید. برای درجه بندی های بینابین دور اعداد ۱ یا ۲ دایره بکشید، لطفا به تمام عبارات پاسخ دهید.
•    اصلا درست نیست(هرگز)= 1
•    فقط کمی درست است(گاه گاهی)= 2
•    نسبتا درست است(اغلب)= 3
•    کاملا درست است(خیلی زیاد)=4

شیوه نمره گذاری و تفسیر

برای ارزشیابی در این آزمون می توان گفت به دست آوردن میانگین نمره 5/1 یا بالاتر بر وجود اختلال نقص توجه و بیش فعالی دلالت دارد. به عبارت دیگر، این پرسشنامه 26 سوال داشته و لذا، نمره کل آزمون دامنه ای از 26 تا 104 خواهد داشت. اگر نمره کودک بالاتر از 34 بدست بیاید، بیانگر اختلال نقص توجه است. هر چه امتیاز بالاتر رود، میزان اختلال کودک بیشتر خواهد بود و برعکس.

کلمه عبور برا دانلود همه فایلها

www.khavaranshop.ir

  

دانلود پرسشنامه ی کانرز والدین

[ یکشنبه 1 تیر 1393 ] [ 21:48 ] [ سهیلا ]

[ 0 نظر ]